SpaBalancer - odpěňovadlo 0,5 l

 
 
Dostupnost Na dotaz
280 Kč    
Kód produktu SB015
Značka Spa Balancer
Kategorie Bezchlorová chemie
Záruka 2 roky
 

Odpěňovadlo od SpaBalancer bylo vyvinuté speciálně pro použití ve vířivce a swim spa. Odstraňuje pěnu nejefektivnějším možným způsobem. SpaBalancer odpěňovadlo neobsahuje žádné zdraví škodlivé složky, všechny použité složky jsou schválené i pro použití v potravinách.Použití odpěňovadla:

Před použitím důkladně protřepat celý obsah lahve. Cca 10 ml (3 čajové lžičky) odpěňovadla dejte do vody a v případě potřeby opakujte.

SpaBalancer odpěňovadlo neodstraňuje příčiny vzniku pěny, jen pěnu, musí se proto při opakované tvorbě pěny používat opakovaně.

 

Problém ve vodě: Pěna

Příčiny: Voda je příliš měkká (pěna po vypnutí čerpadel ihned zmizne). Ve vodě jsou zbytky z čistícího prostředku filtru. Ve vodě jsou zbytky pracího prostředku z plavek nebo jsou zde zbytky krému a nebo jiné kosmetiky. Nedostatečné čištění vody (v tomto případě je voda také zakalená).

 

Řešení:

Tvorbě pěny je možné předcházet přípravkem Anti Foam, což funguje jen jeden nebo dva dny. Musí se zjistit a odstranit příčina vzniku pěny. Abyste se rychle a účinně zbavili pěny, musíte vodu vyměnit.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>