SpaBalancer - pH minus tekutý 1 l

 
 
Dostupnost Na dotaz
539 Kč    
Kód produktu SB020
Značka Spa Balancer
Kategorie Bezchlorová chemie
Záruka 2 roky
 

SpaBalancer pH mínus je speciálně vyvinutý na snižování pH s čtyřnásobným účinkem ve vířivkách a swimspa.

1. SpaBalancer pH-mínus snižuje pH vaší vody. Při použití ve formě kapaliny, je dávkování lehké.

2. SpaBalancer pH-mínus váže ve vodě obsažený vápník a hořčík na ve vodě rozpustné soli. Nebezpečí tvorby vápence je snížené.

3. SpaBalancer pH-mínus řeší existující usazeniny vodného kamene v trubkách a na tepelných tělesech. Riziko tvorby biofilmu je značně snížené. Vápno na topných tělesech zvyšuje spotřebu energie a zkracuje životnost topného tělesa.

4. SpaBalancer pH mínus modifikuje kovy obsažené ve vodě, jako je železo a měď. Jsou převedené na filtrovatelné látky a snižuje riziko poškození nebo zabarvení vody.

 

Snížení hodnoty pH je závislá na zásaditosti vody. Pokud je vysoká alkalita, hodnotu pH je těžké snížit a je třeba použít více prostředku snižujícího pH. Z tohoto důvodu není možné určit dávky. Nejprve se změří pH vody. Nalijeme asi 50 ml pH mínus na 1000 litrů vody ve vířivce či swim spa. Čerpadla zapněte, aby se voda dobře promíchala. Odměřte po 20 minutách pH ještě jednou, z naměřeného rozdílu můžete odhadnout, kolik pH mínus musíte přidat do vody.

Hodnota pH by měla být mezi 6,8 až maximálně 7,8. Hodnota pH znovu začne stoupat během prvních několika dní / týdnů, protože oxid uhličitý uniká z vody. Proto pravidelně měřte hodnotu pH a snižujte ji.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>