SpaBalancer Systém Flush - čištič potrubí 1 l

 
 
Dostupnost Na dotaz
539 Kč    
Kód produktu SB008
Značka Spa Balancer
Kategorie Bezchlorová chemie
Záruka 2 roky
 

SpaBalancer System Flush je vysoce účinný a spolehlivý čistič potrubí a vířivek, swim spa a bazénů, vhodný k důkladnému vyčištění potrubí. V každé vířivce, swim spa či bazénu se nachází několik metrů potrubí. Kvůli rozdílnému proudění se v trubkách usazují nečistoty a tvoří biologický film. Proto se doporučuje minimálně jednou za rok potrubí důkladně vyčistit.

 

SpaBalancer Systém Flush:

- odstraňuje biologický film velmi rychle a agresivně

- odstraňuje usazeniny vápníku

- odstraňuje tuky a oleje

 Jedná se tedy o velmi účinný prostředek na čištění potrubí

 Láhev SpaBalancer System Flush postačí pro vířivku s objemem vody do 1500 litrů. V obzvlášť závažných případech, hlavně při starších a použitých vířivkách, je možné aplikovat i dvojnásobné množství

 

Problém s vodou: Vločky ve vodě

Příčina: SpaBalancer se zachytává na existujících usazeninách na stěnách potrubí. Může se tak vytvořit relativně silný povlak. V důsledku proudění vody se tento povlak může roztrhnout. Tímto způsobem se do vířivky dostávají vločky.

Odstranění: Chemicky neuskutečnitelné. Vločky se musí z vody mechanicky odstranit. Vločky vodu neznečišťují, je možné ji používat. Při roční výměně vody se doporučuje použít System flush k vyčištění potrubí. Mimo to je potřebné do vody příležitostně přidávat Ultrashock, předejdete tak tvorbě povlaku.

 

Důkladné čištění vířivky:

Láhev System Flush stačí na jednu vířivku s objemem 1500 litrů. V obzvlášť těžkých případech je možné aplikovat i dvojnásobné množství.

 

Použití:

1.  Vytáhněte filtry.

2.  Lahví důkladně zatřeste.

3.  Uveďte do chodu všechna čerpadla a nalijte láhev System Flush do vody.

4.  Nechte System Flush působit přes noc.

5.  Nechte čerpadla pracovat i na druhý den po dobu 20 minut.

6.  Vyprázdněte vířivku.

7.  Vypláchněte důkladně trubkové vedení pomocí trysky na zahradní hadici.

8.  Naplňte vířivku čerstvou vodou.

9. Abyste zabezpečili, že všechen uvolněný biologický film a všechny bakterie byly opravdu zneškodněné, přidejte do čerstvé vody na 1000 litrů 150 ml přípravku Ultrashock. Nechte Ultrashock působit přes noc a na druhý den vyprázdněte vířivku.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>