SpaBalancer - vůně do vody eukalyptus

 
 
Dostupnost Na dotaz
849 Kč    
Kód produktu SB024
Značka Spa Balancer
Kategorie Bezchlorová chemie
Záruka 2 roky
 

Relaxujte a dopřejte si přestávku. SpaParfum Eucalyptus voní příjemně osvěživě a přesto diskrétně.

Eukalyptový olej je ideální na nachlazení a bolest. Zmírňuje dýchací potíže a uvolňuje bolest těla. Všestranné pozitivní vlastnosti eukalyptového oleje jsou známé již po staletí a proto jsme tuto vůni vybrali pro SpaParfum. Užijte si relaxaci v této uklidňující lázni.

Náš SpaBalancer DuftPad sestává z čistých éterických olejů bez přidání alkoholu, emulgátorů nebo konzervačních látek. Vložka je vyrobena z high-tech materiálu, který absorbuje éterické oleje. Uvolňuje těkavé a voňavé přísady do vody a zadržuje těžké oleje. Výsledkem je, že vaše voda voní příjemně vonnými látkami, ale ve vodě se nehromadí žádné usazeniny a odpadní produkty.

Vyjměte vonnou vložku z obalu a vložte ji do filtrační komory. Pokud vaše vířivka nemá filtrační komoru, můžete polštářek vložit do vody. Polštářek nechte ve vířivce tak dlouho, dokud voda nemá požadovanou intenzitu vůně. Vložte podložku zpět do vakuového balení a zavřete ji pomocí přiloženého Spona klipu.

Opakujte postup, když voda ztratí požadovanou intenzitu vůně.

Vůně v podušce vydrží 4 až 8 týdnů, v závislosti od požadované intenzity.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>