SpaBalancer - vůně do vody mango

 
 
Dostupnost Na dotaz
849 Kč    
Kód produktu SB025
Značka Spa Balancer
Kategorie Bezchlorová chemie
Záruka 2 roky
 

Mango - exotické a lákavé

Slunečně žluté mango, původně z Asie, zaujme aromatickou sladkou vůní. V Indii se mango pěstovalo tisíce let a je uctívané jako "ovoce bohů". Nechte se unést ovocnou, jemnou a exotickou vůní. Sen tropického léta s SpaParfum Mango. Nádherně rozmaznávací dárek k relaxaci ve vířivce.

Náš SpaBalancer DuftPad sestává z čistých éterických olejů bez přidání alkoholu, emulgátorů nebo konzervačních látek. Vložka je vyrobena z high-tech materiálu, který absorbuje éterické oleje. Uvolňuje těkavé a voňavé přísady do vody a zadržuje těžké oleje. Výsledkem je, že vaše voda voní příjemně vonnými látkami, ale ve vodě se nehromadí žádné usazeniny a odpadní produkty.

Vyjměte vonnou vložku z obalu a vložte ji do filtrační komory. Pokud vaše vířivka nemá filtrační komoru, můžete polštářek vložit do vody. Polštářek nechte ve vířivce tak dlouho, dokud voda nemá požadovanou intenzitu vůně. Vložte podložku zpět do vakuového balení a zavřete ji pomocí přiloženého Spona klipu.

Opakujte postup, když voda ztratí požadovanou intenzitu vůně.

Vůně v podušce vydrží 4 až 8 týdnů, v závislosti od požadované intenzity.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>