SpaBalancer - změkčovač vody

 
 
Dostupnost Na dotaz
1 409 Kč    
Kód produktu SB010
Značka Spa Balancer
Kategorie Bezchlorová chemie
Záruka 2 roky
 

Výborný pomocník, který ještě před napouštěním vířivky, swim spa či bazénu částečně upraví a změkčí vodu. V tandemu s PreFiltrem jsou neocenitelnými pomocníky při napouštění vířivek, swim spa a bazénů novou vodou. Voda je tak upravená a důkladně přefiltrovaná hned od začátku, což výrazně šetří spotřebu látek na péči o vodu.

 Soft Water Filter promění nepotřebný vápník a hořčík pomocí iontové výměny na sodík.

Používá se velmi jednoduše: připojíte Soft Water Filter na zahradní hadici a pomalu napouštíte vířivku. SpaBalancer Soft Water Filter vystačí na průtok až 30 000 litrů vody.

Důležité upozornění po použití: aby si Soft Water Filter zachoval dlouhodobou funkčnost, nesmí vyschnout. Když ho nebudete používat, zavřete ho koncovými uzávěry. Při opětovném použití první litry vylijte do odtoku, můžou být barevné.

 

Problém s vodou:

Pískovitý a nebo křídový povlak

Příčina: vápenec

 

Řešení:

1. Abyste odstranili povlak, snižte hodnotu pH vody pomocí granulátu pH Mínus snižujícího pH, na hodnotu cca 5,0. Za jeden až dva dny voda opět rozpustí a absorbuje vápenec. Potom opět hodnotu pH pomocí granulátu pH Plus dostupného v obchodech zvyšte na 7.0. Bezpodmínečně dodržujte: hodnotu pH, zvyšujte a snižujte jen v malých krocích.

Proužky na měření pH najdete zde.

2. Abyste zabránili dalšímu vyluhování vápence, přidávejte do vody SpaBalancer -

změkčovač vody v láhvi.

3. Při velmi tvrdé vodě naplňte vířivku přípravkem SpaBalancer - změkčovač vody.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>