10 důvodů, proč jsou kvalitní infrasauny Clearlight pořád NEJ

Infrasauny Clearlight patří už 20 let na první příčky v saunovém oboru. Ti, kteří vlastní infrasaunu Clearlight, jsou majiteli nejen kvalitní infrasauny, ale zároveň té nejvíc účinné infrasauny na trhu.

infrasauna clearlight_2

 

1. Infrasauny Clearlight DOPORUČUJÍ K LÉČBĚ I lékaři

Dr. Duncan je lékař v oboru chiropraxe a své dlouholeté zkušenosti a znalosti využil u každé Clearlight sauny. Jeho cílem bylo navrhnout infrasaunu tak kvalitní, aby všem lidem poskytla veškeré zdravotní účinky a výhody a aby byla zároveň maximálně bezpečná a bez nežádoucích účinků běžných infrasaun (EMF a ELF).

 

2. Infrasauny Clearlight S kvalitNÍMI infrazářičI True Wave II

Technologie infrazářičů v infrasaunách Clearlight je speciálně vyvinuta tak, aby jejich vlnová délka odpovídala té, kterou je lidské tělo schopno vstřebat. Pro lidské tělo je nejsnadnější vstřebávat i vydávat infrazáření v rozmezí 8-12 mikronů. Infrazářiče infrasaun Clearlight vytváří infrazáření v rozsahu 9 - 10 mikronů, nejvíce pak v pásmu 9,4 mikronů. Infrazářiče True Wave II s patentem, které jsou v infrasaunách Clearlight, jako jediné na trhu kombinují vlastnosti keramických infrazářičů (vysoký infračervený výstup) a karbonových zářičů (dlouhé infračervené vlny). Tyto karbon-keramické infrazářiče s patentem produkují natolik kvalitní infračervené teplo, že v současnosti neexistuje nic podobného. Rozdíl v kvalitě infračerveného tepla pocítíte už po pár minutách v infrasauně Clearlight.

 

U nás si můžete kvalitní infrasauny vyzkoušet a porovnat.

 

3. infračervenÉ teplO VÁS V infrasauNÁCH Clearlight OBKLOPÍ ze všech stran

Jedině ze všech stran prohřáté tělo se potí až do hloubky, což je klíč k dokonalé a účinné detoxikaci v infrasauně. V infrasaunách Clearlight jsou infrazářiče umístěné tak, aby vaše tělo obklopovaly po celých 360° a hloubkově vás tak ohřáli ještě dřív, než se zahřeje vzduch uvnitř infrasauny.

 

4. kvalitní Infrasauny Clearlight produkují jemné teplo, které léčí do hloubky

Jen chvilka vám bude stačit na zjištění, že teplo v infrasauně Clearlight je oproti jiným infrasaunám daleko jemnější, proniká hlouběji, více detoxikuje i léčí a vede k celkovému lepšímu zážitku ze saunování. Výhody těchto nízkých teplot byly už mnohokrát prokázány. Oproti vysokým teplotám v běžné sauně, které vedou akorát k tomu, že potíme vodu, tyto nízké teploty stimulují také pot z tuku a díky tomu odstraňují toxiny v něm uložené.

 

5. Všechny infrasauny Clearlight jsou maximálně bezpečné

Patentované True Wave II karbon-keramické infrazářiče infrasaun Clearlight jsou bez jakýchkoli škodlivých účinků EMF, na rozdíl od běžných infrasaun.

 

6. Všechny kvalitní infrasauny Clearlight byly vyrobeny z netoxických materiálů

Důvodem, proč jsou infrasauny Clearlight navrženy takto, je zajištění celoživotních zdravotních i relaxačních přínosů. Bez toxických materiálů. Kvalitní infrasauny Clearlight jsou vyráběny ručně z červeného cedru třídy A, který je ekologicky pěstovaný a certifikovaný, nebo ze severského smrku. Precizní řemeslné zpracování všech dílů je srovnatelné s povrchovou úpravou nábytku - nebo dokonce lepší.

 

7. Infrasauny Clearlight se hodí kamkoliv

Díky svému klasickému a zároveň modernímu vzhledu infrasauny Clearlight skvěle zapadnou do bytu či rodinného domu, hotelu nebo penzionu, soukromého i komerčního wellness, na kliniky i kamkoliv jindeSauna Clearlight je kvalitním nábytkem, díky kterému budou všechny místnosti vypadat lépe.

 

8. doživotní záruka na všechny infrasauny Clearlight

Kvalita infrasaun Clearlight nezná kompromisy. Výběru komponentů a jejich dodavatelů, stejně jako výrobě infrasaun Clearlight a každému jednotlivému detailu je věnována  maximální pozornost. Výsledkem je, že vaše investice do vašeho zdraví, relaxace a životního stylu, je opravdu jednorázová a navíc doživotní. Infrasauny Clearlight je možné i dědit.

 

9. Infrasauny Clearlight se montují jednoduše

Montáž všech infrasaun Clearlight zvládne i laik, je opravdu rychlá a snadná. Průměrně zabere dvěma lidem 1 hodinu až 1,5 hodiny. Pro montáž modelů Premier a Essential nebudete potřebovat vůbec žádné nářadí. Pro model Sanctuary vám bude stačit pouze inbusový klíč, který dostanete jako součást balení, a šroubovák. Montáže vaší kvalitní infrasauny Clearlight se nemusíte vůbec obávat. Infrasauny Clearlight vám dovezeme, vyložíme, umístíme na vámi vybrané místo, smontujeme, uvedeme do provozu, vyzkoušíme a zaškolíme vás.

 

10. infrasauny Clearlight - Mimořádná efektivita energie a nákladů

Pokud budete infrasaunu Clearlight používat v obytném interiéru, své služby vám poskytne už do 15 minut. Jedno saunování vás vyjde průměrně na 5 Kč. Kvalitní infrasauny Clearlight jsou víc energeticky účinné než všechny běžné infrasauny.

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

ZNÁTE NEGATIVNÍ ÚČINKY INFRASAUNY?

JAKÉ SAUNY JSOU NEJLEPŠÍ PRO DOMÁCÍ SAUNOVÁNÍ?

POMŮŽEME VÁM A PORADÍME S VÝBĚREM KVALITNÍ DOMÁCÍ INFRASAUNY

JAKÉ INFRAZÁŘIČE DO INFRSAUNY - KERAMICKÉ, KARBONOVÉ, NEBO ÚPLNĚ JINÉ?

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>