Americké vířivky MARQUIS - 3. část (technologie a energetická spotřeba)

Zajímá vás také energetická spotřeba a technologie vířivek MARQUIS? V tomto článku vám představíme systém High Flow a prozradíme, čím je tak unikátní!

92-americek-virivky-marquis-3

 

Minimální energetická spotřeba

Nezáleží na tom, v jakých klimatických podmínkách žijete či jak často svou vířivku používáte – s vířivkami MARQUIS máte náklady na elektřinu zcela pod kontrolou! Tyto americké vířivky byly totiž navrženy tak, aby vám peníze šetřily každý den a denní provozní náklady se díky tomu sníží jen na několik málo korun.

Co za tím vším je? Americké vířivky MARQUIS se mohou pyšnit dokonalou izolací s vysokohustotní pěnou, která má nejvyšší tepelný odpor, jaký je v tomto oboru nabízen. Pěnou je zevnitř zaplněný celý kabinet, pěna neobsahuje škodlivé látky ani látky, které by poškozovaly ozónovou vrstvu. Navíc časem nedegraduje a je vysoce efektivní.

Tato pevná pěna brání tepelným ztrátám, tedy úniku tepla přes podlahu či stěny. Dostatečně izoluje také instalační rozvody, tlumí hluk a vibrace a zajišťuje celkovou tuhost vířivky MARQUIS. To vše společně s vysoce kvalitním a bezpečným termokrytem Dura Cover® šetří elektrickou energii a vaše finance.

 

High Flow – více vody, více intenzity

High Flow je zcela jedinečný systém čerpadel, hydrokynetických trysek a speciálních trubek, který spolu s unikátním systémem zónového ovládání umožní soustředit velké množství vody přesně tam, kam potřebujete. Právě tento systém je důvodem, proč jsou vířivky MARQUIS v současnosti tím nejlepším na trhu.

Díky systému High Flow poskytují vířivky MARQUIS mnohem kvalitnější a účinnější masáže než jiné modely. Ty mnohdy využívají vysoký, ale nekontrolovatelný tlak vody, který není schopný zaručit základní princip masáže. Výsledkem je totiž silný proud, který je na kůži nepříjemný a může bodat jako jehla. To je nejen nepříjemné, ale může to být i nebezpečné. Důmyslný systém High-Flow amerických vířivek MARQUIS zajišťuje hluboké pronikání do organismu, aniž by došlo k podráždění těla vysokým tlakem. Zajišťuje tak účinnou masáž oproti těm modelům vířivek, které naopak pracují s příliš slabým tlakem a ve kterých téměř nic necítíte.

Dokonalá masáž a nízké provozní náklady – přesně to jsou americké vířivky MARQUIS. Podívejte se na jejich modely a vyberte si z nich ten nejlepší pro vás! Pro více informací klikněte sem! Pro nezávazné zkoušení vířivek Marquis klikněte sem.

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>