Americké vířivky MARQUIS – vířivky pro zdraví i relax

Americké vířivky MARQUIS jsou jako stvořené pro váš zasloužený relax a dokonalou, zdraví přinášející hydromasáž.

Ve vířivce MARQUIS budete příjemně a nerušeně relaxovat, trávit volný čas se svými blízkými a nebo si užívat dokonalé masáže - dokonce lepší než od profesionálního maséra! Se svou vířivkou od MARQUIS uniknete každodennímu shonu a stresu do vlastní oázy klidu a relaxace, ve které budete pouze oddechovat a užívat si chvíle pokoje a pohody.

Vířivky MARQUIS mají díky patentovanému hydromasážnímu systému s unikátními „horkými“ zónami velmi příznivé léčivé, regenerační, rehabilitační a relaxační účinky na vaše zdraví a celkovou psychickou pohodu.

Ve své vířivce si můžete sami určit místo, sílu i čas masáže, a to z pohodlí vířivky pomocí jednoduchého polohování zónového ovladače masáží. Můžete si dopřát izolované masáže jednotlivých částí těla, ale i nezapomenutelnou reflexní masáž chodidel.

virivky marquis celebrity

Garantovaný vysoký průtok vody na tryskách vám zajistí masáž, při které se budete cítit jako v těch nejlepších lázních. Vířivky MARQUIS jsou vyvíjené za přímé účasti fyzioterapeutů, ortopedů a sportovních lékařů, to vše pro vaše maximální pohodlí.

Investice do kvalitní vířivky je investicí do vašeho vlastního zdraví a zasloužené relaxace.

Proto využívejte na maximum všechny zdraví upevňující vodoléčebné účinky vaší vířivky od MARQUIS. Uleví vám od bolesti, stresu či nespavosti, pomohou s artritidou, cukrovkou, krevním tlakem či snižováním hmotnosti. Jsou vhodné také po úrazech, sportovních výkonech a náročné fyzické nebo psychické práci.

 

Vyzkoušejte si vířivky od MARQUIS na vlastní kůži!

To pro vás bude tím nejlepším důkazem. Přijďte si k nám nezávazně vyzkoušet jedinečné zážitky z vířivek MARQUIS. Překonají všechna vaše očekávání a dosavadní zkušenosti s vířivkami. V těchto vířivkách si užijete dokonalou masáž, kompletně zrelaxujete a poznáte nepoznané.

REZERVUJTE SI TERMÍN ZKOUŠENÍ VÍŘIVEK na: info@welldo.cz 

Můžete se spolehnout, že vám vířivka od MARQUIS pomůže upevnit zdraví a přinese dlouhé roky radosti. Vířivky MARQUIS mají všechno potřebné pro váš neopakovatelný relax a dokonalou masáž v jednom výkonném, spolehlivém a nádherném balení.

Tyto mimořádně kvalitní americké vířivky jsou díky dokonalé izolaci ideální jako exteriérové vířivky. I v případě, že se rozhodnete ji využívat jako interiérovou vířivku, kvalita její izolace pro vás bude jen plusem navíc.

Dlouhodobá kvalita a životnost vířivek MARQUIS je reálně i více než 30 let. Minimální provozní náklady při celoročním provozu vířivky v exteriéru a nenáročná údržba vířivky jsou dalším bonusem k pohodlí a té nejlepší hydromasáži, jakou si můžete přát.

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>