Dokážete rozeznat kvalitní infrasauny od nekvalitních?

V současnosti už se všeobecně ví, že infrasauny mají velmi příznivé účinky na naše zdraví. To však platí pouze v případě, jedná-li se o opravdu kvalitní infrasauny. Dokážete rozeznat kvalitní infrasauny od nekvalitních?

  infrasauna

EMF a ELF VÁŽNĚ ŠKODÍ VAŠEMU ZDRAVÍ!

Zaznamenali jste debatu nebo alespoň zmínky o EMF (elektromagnetických polích) či ELF (extrémně nízkých frekvencích) v infrasaunách? Příliš se o tom nemluví, ale trh je plný infrasaun s EMF a ELF.

Elektromagnetická pole (EMF) jsou energetické vlny o frekvenci nižší než 300 Hz nebo cyklů za vteřinu. Extrémně nízké frekvence (ELF) označují intenzity elektrického pole o frekvenci s rozsahem 3 - 30 Hz. EMF se uvádí v jednotkách mG (miliGauss). Za bezpečný limit EMF se považuje hodnota 3 a menší. Některé z infrasaun nabízených na trhu ale mají tuto hodnotu až 20x vyšší.

 

Všímejte si při pořizování infrasauny hodnot EMF a ELF

Můžete si hodnoty EMF/ELF u infrasauny sami změřit a nebo požádejte prodejce, aby vám předložil potřebné certifikáty. Na trhu se málokdo zabývá měřením těchto hodnot u infrasaun a dost pravděpodobně o nich ani mnoho lidí neví. Pokud si pořídíte nekvalitní infrasaunu neznámé značky, může se vám stát, že si místo kabinky ideální k relaxaci pořídíte kabinku plnou zdraví škodlivých a velmi nebezpečných EMF a ELF.

Peníze, které jste do svého zdraví a relaxace v dobré víře investovali, jste tak v podstatě vyhodili oknem – a navíc jste svému zdraví ještě přitížili. Nepodceňujte negativní vliv EMF a ELF na vaše zdraví!

 

U kvalitních infrasaun jsou hodnoty EMF kontrolované

Kvalitní infrasauny mají certifikáty, které dokazují, že jejich hodnoty EMF jsou nulové a nebo zanedbatelné. Pokud už jsou, jsou u kvalitních infrasaun velmi výrazně pod hraniční normou. Do kvalitní infrasauny se investice vyplatí, získáte tak dobrého společníka pro své zdraví a relaxaci – a to na celý život.

 

Podívejte se na měření hodnot EMF u kvalitních infrasaun, které nabízíme.

infrasauna_merani

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>