Jak se zbavit bolesti hlavy i migrény pomocí vířivky

Vířivky nejsou pouze místem, ve kterém můžete trávit příjemný čas s vaší rodinou nebo přáteli. Vířivky mají totiž také mnoho zdravotních výhod. Pojďme se společně podívat, jaké to jsou.

19-jak-se-zbavit-bolesti-hlavy-pomoci-virivky

Pomocí vodoléčby, kterou postupujete ve vířivce, se vám snižuje krevní tlak či zlepšuje stav pokožky. Je dokázáno, že vodoléčba ve vířivce pomáhá při léčbě nachlazení, artritidy či jiných obtížích s pohyblivostí a urychluje také regeneraci těla po sportovních výkonech či úrazech. A kromě všech těchto zdravotních výhod vám vířivka může pomoci také zmírnit bolesti hlavy.

 

Jak pomáhá vířivka s bolestmi hlavy?

Svalové kontrakce v oblasti hlavy a krku způsobují vyšší napětí a to vede k bolestem hlavy. I nepatrná bolest hlavy, o chronických bolestech nemluvě, vám dokáží pěkně znepříjemnit den a znemožnit téměř jakoukoliv činnost. Díky výkonným vodním hydromasážním tryskám v opravdu kvalitní vířivce vaše svaly v oblasti krku a zad zrelaxují a uvolní se, což vede k účinnému odstranění zdroje problému.

 

Pomáhá vířivka také s migrénami?

Migrény jsou vážné bolesti hlavy, které mohou být způsobeny stresem, nedostatkem odpočinku, spánku či tekutin. Ti, kteří migrénu někdy zažili, ví, jaké je to s ní utrpení. Pokud vás migrény trápí pravidelně, ujistěte se, že dodržujete pitný režim. Správný příjem vody a její dostatek v těle je i podle odborníků velmi účinným pomocníkem při boji s migrénou.

Vířivka vám pomůže zlepšit váš spánek a tím odstranit jednu z možných příčin migrény. Koupel ve vířivce zvyšuje tělesnou teplotu a průtok krve, díky čemuž je váš spánek delší, hlubší a kvalitnější. Teplá voda pomáhá vašemu tělu přirozeně uvolňovat endorfiny, které působí přímo na receptory v mozku a tím vytvářejí vyšší pocit euforie. V tomto stavu je vaše tělo schopné snadněji překonávat bolest a stres. Díky tomu jsou snižovány účinky migrény.

Příště, až budete trpět bolestmi hlavy či dokonce migrénou, jako první si zkontrolujte svůj pitný režim a dopřejte si dostatek spánku. Hned poté vyzkoušejte hydroterapii v kvalitní vířivcepřirozený a účinný prostředek v boji proti bolesti hlavy a migréně.

A pokud se chcete o tom přesvědčit na vlastní kůži, přijďte si nezávazně vyzkoušet kvalitní vířivky.

 

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>