Nejsou vířivky jako vířivky – MicroSilk a kvalitní vířivky

Kvalitní vířivky spolu s technologií MicroSilk jsou a navždy budou vaší oázou mladosti. Výhody MicroSilku pro vaše zdraví, krásu a celkové omlazení jsou totiž nepopiratelné.

 americke virivky - original low

co je MicroSilk?

MicroSilk je malé geniální zařízení produkující miliardy mikro bublinek bohatých na kyslík o průměrné velikosti 50 mikronů. Tyto mikro bublinky jsou dostatečně malé na to, aby pronikly hluboko do pórů kůže a přinesly vám výhody v podobě dokonale přírodního a šetrného čištění pokožky, jemného sloupávání staré pokožky, rozzáření pokožky a hydratace pokožky.

 

Co všechno pro vás MicroSilk dělá?

  • dostává se do všech pórů kůže a odstraňuje toxiny

  • čistí kůži přirozeně, šetrně a do hloubky

  • podporuje váš všeobecný wellness

  • podporuje regeneraci buněk kůže a tvorbu kolagenu

  • zlepšuje funkci krevních cév a vlásečnic

  • zlepšuje cirkulaci, podporuje snížení zčervenání kůže 

  • urychluje hojení modřin a pomáhá eliminovat stařecké skvrny

  • poskytuje úlevu těm, kteří trpí ekzémy, psoriázou a ichtyózou

  • zlepšuje hladinu serotoninu

 

MicroSilk + kvalitnÍ americké vířivky Marquis = ideální kombinace

Tím, že MicroSilk dokonale čistí vaši kůži a poskytuje skvělý peeling, vzniká i biologický odpad. Běžné vířivky samy o sobě mají problém s filtrací vody a udržením její kvality. Taková biologická zátěž je proto pro běžné vířivky převážně nezvládnutelná, což vám v konečném důsledku přinese více starostí než užitku. Proto je důležité znát a pochopit způsob, jakým ve vířivce čistíte a znovu používáte vodu.

ConstantClean™ se SmartClean™ technologií je systém úpravy vody patentovaný společností Marquis, který efektivně a rychle obnovuje kvalitu vody. Systém SmartClean™ si pamatuje, kdy byla vířivka použita (včetně použití MicroSilku) a automaticky spustí další cykly čištění k pravidelné denní filtraci. Když vyzkoušíte sílu ConstantClean™ v kombinaci s vířivkou Marquis a MicroSilku, budete si chtít užívat této výjimečné technologie ve vaší vířivce každý den. MicroSilk je dostupný v různých typech vířivek Marquis z modelových řad Signature a Vector.

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>