Blog, Strana 2

I malým domácím wellness v rodinném domě či bytě, nebo jen wellness koupelnou významně přispíváte ke svému dlouhodobému zdraví.

6 hlavních problémů s úpravou vody ve vířivce

Krásná, čistá a především zdravá vířivka se neobejde bez patřičné úpravy. K jejímu dosažení potřebujete především vyřešit těchto 6 základních problémů, které jsou spojené se samotnou vířivkou.

Jak může vířivka zajistit lepší spánek?

Kvalitní spánek je pro každého z nás nesmírně důležitý. Díky dobrému spánku se lépe učíme, rychleji řešíme problémy a dokážeme se pohotově rozhodovat. Ne vždy je ale jednoduché se dobře vyspat…

12 léčivých účinků infrasauny

Infrasauna má na naše zdraví velmi příznivý vliv. Ze všech léčebných benefitů jsme pro vás připravili seznam 12 nejdůležitějších. Už víte, proč je kvalitní infrasauna tak dobrou investicí?

Jak lze využít v infrasauně solnou inhalační terapii?

Solná inhalační terapie využívá solného roztoku a jeho léčebných účinků. Pomáhá při léčbě onemocnění dýchacích cest či alergií, ale také při kožních onemocněních a dalších. A jak se využívá v infrasauně?

Stránka 2 z 6 - 53 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>