Blog

I malým domácím wellness v rodinném domě či bytě, nebo jen wellness koupelnou významně přispíváte ke svému dlouhodobému zdraví.

Jak vybrat infrasaunu. Co byste měli před koupí infrasauny vědět

Výhodami kvalitních infrasaun jsou léčivé, detoxikační a omlazující účinky, bezpečnost používání, jednoduchost ovládání a také nenáročnost provozu a údržby. Bohužel, vlivem internetu a široké nabídky je dnes o dost těžší vybrat opravdu kvalitní infrasaunu s příznivými účinky na naše zdraví. 

Znáte negativní účinky infrasauny?

Odhalte s námi negativní účinky neověřených infrasaun! Podívejte se, jak vám mohou nekvalitní infrasauny ublížit a přečtěte si, jak můžete zdraví své i svých blízkých ochránit.

Dokážete rozeznat kvalitní infrasauny od nekvalitních?

V současnosti už se všeobecně ví, že infrasauny mají velmi příznivé účinky na naše zdraví. To však platí pouze v případě, jedná-li se o opravdu kvalitní infrasauny. Dokážete rozeznat kvalitní infrasauny od nekvalitních?

7 důležitých rad jak koupit vířivku

V tomto článku vám představíme 7 nejdůležitějších věcí, které byste měli vědět dříve, než si koupíte vířivku, aby vaše investice nebyly peníze vyhozené ven oknem! 

Stránka 2 z 4 - 37 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>