Blog, Strana 3

I malým domácím wellness v rodinném domě či bytě, nebo jen wellness koupelnou významně přispíváte ke svému dlouhodobému zdraví.

Klasická finská sauna vs infrasauna Clearlight

Víte, jaké jsou rozdíly mezi finskou saunou a infrasaunou Clearlight? Je jich mnoho a zatímco některé jsou jen nepatrné, jiné jsou zásadní a neměnné a výrazně ovlivňují účinky saunování.

Kompletní průvodce světem vířivek

Nejste si jistí, podle jakých kritérií vířivku vybírat? Co je nejdůležitější a jaké parametry je u tak velké investice nutné zvážit? Neztraťte se ve světě vířivek a pořiďte si opravdu tu nejlepší!

Nejlepší místo pro vaši vířivku

Ještě než si vířivku pořídíte, měli byste se důkladně zamyslet, kam ji umístíte. Abychom vám toto rozhodnutí usnadnili, připravili jsme pro vás seznam základních otázek a odpovědí.

Jaký je ideální počet míst ve vířivce?

Trh s vířivkami je opravdu bohatý a pořídit tak můžete masážní hydro vanu různých tvarů i velikostí. Podle čeho se rozhodnout, jaký počet míst ve vířivce je právě pro vás ideální?

Úprava vody a jak ji řeší SpaBalancer

SpaBalancer je revolucí v úpravě vody. Tento bezchlorový přípravek si zamiluje opravdu každý! Co je na něm tak úžasného a jak se SpaBalancer podílí na krásné, čisté a zdravé vodě ve vaší vířivce, swim spa či bazénu?

Stránka 3 z 10 - 97 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>