Vířivky TOTAL HYDROTHERAPY a 8 kroků, jak je využít naplno

Přinášíme vám nové modely luxusních vířivek TOTAL HYDROTHERAPY za skvělé ceny, díky kterým zažijete skvělou hydromasáž a relaxaci v pohodlí vašeho domova.

 virivky totalhydrotherapy - original

V tomto 8 krokovém návodu vám poradíme, jak si tuhle vířivku užít skutečně naplno!

 

KROK 1: zahřátí těla

Teplá voda napomáhá lepšímu oběhu v těle. Pomalým spouštěním se do vody ze schůdku nebo z okraje vířivky dosáhnete postupného zahřátí těla, čímž uklidníte svou mysl. Vaše tělo bude pomalu absorbovat teplo z vody, což napomáhá nejen krevnímu oběhu, ale také uvolnění svalstva a kloubů.

 

KROK 2: Jemná masáž svalů a pokožky

Jemná masáž díky multi-master trysce a 4 dvojrotačním tryskám důsledně stimuluje cirkulaci tepla a dopravuje ho až do tkáně. Pro tento typ masáže je ve vířivce speciálně navržené křeslo, ve kterém se můžete ponořit do teplé vody až po ramena a odbourávat tak nejen stres, ale také bolesti hlavy. Jemnou masáží v křesle jsou navíc stimulovány břišní a trávící orgány, kterým se bezzátěžově zlepšují jejich funkce.

 

KROK 3: Masáž ztuhlých svalů

Silná masáž, která tzv. bouřkovými tryskami masíruje a uvolňuje nejnapjatější a nejztuhlejší partie v dolní části zad a trupových svalů. Příznivě působí také na páteř, ischiatický nerv, kyčelní kloub a zádové svaly, které jdou až do spasmy. Tato masáž rovněž dobře působí na břišní orgány, které se díky ní pořádně "protřepou" a rozhýbou, což napomáhá lepší funkci a zpracování toxinů v nich usazených. Pro ještě příjemnější masáž je možné využít mikrotrysky, které se nachází na opačné straně a dopřát si tak masáž nohou, na kterých se nachází zakončení všech orgánů. Z důvodu silného pohybu vnitřních orgánů je doporučená délka masáže 1 minuta.

 

KROK 4: Masáž zad

Nyní doporučujeme středně silnou povrchovou masáž s rotujícími super masážními tryskami. Masáž je zaměřena na nejvíc problematické partie: záda, páteř, obratle, lopatky a ramena. Můžete si také vyměnit 6 super rotačních trysek (v příslušenství) se směrovými tryskami a nasměrovat je na vaše bolestivá a napjatá místa. Díky kombinaci multi-mikro trysek s 15 mikro tryskami na konci lehátka můžete opět dopřát péči i svým nohám. Tyto trysky směřují přímo na ně a intenzivně je masírují - tímto způsobem jsou stimulovány a posilovány vnitřní orgány. Doporučená délka masáže je 6 minut.

 

KROK 5: Kyslíková koupel

Velká vzduchová tryska, která vás masíruje nejen na chodidlech a nohách, vytváří jemné bublinky po celé vodě ve vířivce. Bublinky přilnou k pokožce a dodávají jí potřebný kyslíkfungují zároveň jako jemný peeling. 15 minutový pobyt ve vířivce zvyšuje obsah kyslíku v krvi o 10 procent, proto je vzduchová masáž skvělý způsob jak okysličovat vaše orgány. Doporučená délka masáže jsou 2 minuty.

 

KROK 6: Vodní shiatsu masáž

Po jemné masáži na sedadle se přesuňte na sedadlo s mikrotryskami. Tyto trysky budou pokračovat v práci rotačních bouřkových trysek, budou ale více přímé s větším důrazem na oblast ramen. Ponořte se o něco hlouběji a masáž bude zahrnovat také svaly na krku a zadní části hlavy. Masírovány budou i vaše šlachy, jejichž bolestmi trpí mnoho lidí. Pomalu se pohybujte k tryskám a otáčejte trup ze strany na stranu, tak se dostanete až k ramennímu kloubu. Této cílené masáži se věnujte zhruba 2 minuty. 

 

KROK 7: Finální relaxace v teplé vodě

Po těchto 6 krocích se všechny trysky zastaví a vy dostanete prostor na masáž toho nejdůležitějšího - své duše. Lehněte si na hladinu, zavřete oči, vychutnávejte si teplo vody a pokuste se proniknout ke svému "vnitřnímu já". Touto metodou odměníte sebe a své tělo za vaše nepřetržité pracovní nasazení a za vše, co děláte. Doporučená délka je 2 minuty, ale pokud se této masáži budete věnovat déle, vůbec nic se neděje. Je to čas jen pro vás a čím delší bude, tím bude intenzivnější a vy se budete cítit uvolněněji.

 

KROK 8: Ochlazení před ODCHODEM

Pokud byla voda ve vířivce teplejší než 37 °C, doporučujeme před opuštěním vířivky zchladit organismus na ochlazovacím sedadle. Díky sedadlu si vaše tělo přivykne na venkovní teplotu a také na vzpřímenou pozici. Ochlazení navíc pomáhá s problémy se spánkem a depresivními náladami. Dostane vás do kondice a budete připravení na další den. Zhluboka dýchejte a vychutnávejte si čerstvý vzduch. Stačí 2 minuty, ale klidně si dopřejte odpočinek dlouhý i 15 minut.

 

Více informací o vířivkách TOTAL HYDROTHERAPY naleznete zde, případně si je můžete přijít živě vyzkoušet.

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>