Znáte negativní účinky infrasauny?

Odhalte s námi negativní účinky neověřených infrasaun! Podívejte se, jak vám mohou nekvalitní infrasauny ublížit a přečtěte si, jak můžete zdraví své i svých blízkých ochránit.

 negativni ucinky infrasauny - low

Mezi ty nejhorší negativní účinky infrasauny řadíme především vysoké úrovně EMF a ELF, které jsou zdraví škodlivé. Jejich hodnota je u neověřených infrazářičů a nekvalitních a levných infrasaun vysoko nad normou, která je stanovena na 3 mG. Proto si od prodejce vždy vyžádejte certifikát! 

Pokud vám jej prodejce z nějakého důvodu odmítne certifikát potvrzujícího nízké hodnoty EMF a ELF vydat, raději si je sami důkladně přeměřte! Přístroje, které měří elektromagnetická pole a extrémně nízké frekvence, jsou běžně k dostání. Přijdou vás na trochu peněz navíc, ale budete díky nim mít jistotu, že nerelaxujete někde, kde je plno škodlivého elektrosmogu. Kvalitní infrasauny mají změřené hodnoty EMF/ELF nezávislými laboratořemi, a ty jsou buď nulové, nebo velmi nízko pod stanovenou normou.

Další negativní účinky infrasauny jsou poznatelné a lze je také „cítit“ u všech bezejmenných a levných infrasaun. Jejich výrobci běžně používají nátěry, které jsou do interiéru infrasaun naprosto nevhodné, protože vlivem tepla se z nich uvolňují látky zdraví škodlivé a také těkavé. Výrobci kvalitních infrasaun nepoužívají syntetické materiály pro výmalbu interiéru infrakabin. Interiér kvalitní infrasauny rozpoznáte už na první pohled. Obvykle je precizně a do detailu zpracovaný a vyrobený z prvotřídního kanadského cedru červeného, který je ekologicky pěstovaný.

Kvalitní a ověřené infrasauny nemají vysloveně žádné škodlivé účinky. Ale pozor, nepleťte si negativní účinky infrasauny s kontraindikacemi saunování v infrasauně. Pokud se u vás objeví jakékoliv zdravotní potíže, používání infrasauny konzultuje se svým lékařem.

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

JAKÉ SAUNY JSOU NEJLEPŠÍ PRO DOMÁCÍ SAUNOVÁNÍ?

10 DŮVODŮ PROČ JSOU INFRASAUNY CLEARLIGHT POŘÁD NEJ

POMŮŽEME VÁM A PORADÍME S VÝBĚREM KVALITNÍ DOMÁCÍ INFRASAUNY

JAKÉ INFRAZÁŘIČE DO INFRSAUNY - KERAMICKÉ, KARBONOVÉ, NEBO ÚPLNĚ JINÉ?

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>