O nás

Jsme specialisté na wellness produkty, wellness zařízení a aquafitness produkty, kterým záleží na vaší maximální spokojenosti.

WELLDO.cz jsou logickým důsledkem spolupráce dvou odborníků na koupelny a wellness a dlouhodobého hobby, kterým je relaxace, kondice, regenerace, fyzioterapie, rehabilitace a zdravý životní styl.

Naším společným mottem je: DOMÁCÍ WELLNESS a to upřímně přejeme všem lidem.

Od začátku jsme všechno stavěli na kvalitu bez kompromisu, a to v každém směru.

Nejen v produktech, ale i ve službách pro naše nynější i budoucí zákazníky a pro všechny, kteří chtějí poradit nebo pomoci.

O to více je pro nás důležitý výběr producentů wellness a aquafitness produktů.

Zárukou jsou pro nás hlavně světoví výrobci s dlouhodobou historií, vlastním výzkumem, vývojem a vlastními patenty zabudovanými v produktech.

Účinnost, deklarovaná funkčnost, využitelnost, životnost, ten nejlepší možný přínos pro uživatele a co nejdelší možné záruční doby jsou naší jednoznačnou prioritou při výběru každého produktu.

V duchu našeho zaměření na relaxaci, regeneraci, kondici, fyzioterapii a rehabilitaci děláme neustálý výběr těch nejvhodnějších produktů.

Seřadili jsme je do těchto základních kategorií pro domácí i profesionální využití:

VÍŘIVKY, SAUNY, BAZÉNY, SWIM SPA, AQUAFITNESS, WELLNESS, VOLNÝ ČAS A WELLNESS NÁPOJE

O výjimečnosti produktů z jednotlivých kategorií, které jsme doteď pro vás vybrali, se dočtete na stránkách jednotlivých kategorií a jejich podstránkách.

Ale to není všechno.

My vám nabízíme i fyzický důkaz.

O kvalitě a výjimečnosti produktů z naší nabídky se můžete přesvědčit i tak, že si je u nás vyzkoušíte v reálném provozu.

Potom je můžete porovnávat s jakoukoliv konkurencí.

Jsme přesvědčeni, že si to můžeme dovolit, natolik věříme, že jsme pro vás vybrali jen to nejlepší z nejlepšího.

To však nejlépe posoudíte vy sami.

Těšíme se na setkání při zkoušení produktů.

 

Kde jsme

Jsme všude, kde nás potřebujete.

Naše showroomy s plně funkčními produkty, které si můžete přijít reálně vyzkoušet najdete v ČR (Brno - Troubsko) a v SR (Senica - Prietrž).

Wellness a aquafitness produkty už dnes dovážíme skutečně z celého světa, a to hlavně pro Slovensko, Česko, Polsko, Maďarsko a Rakousko.

ZKOUŠENÍ PRODUKTŮ SI REZERVUJTE ZDE: nebo pište na info@welldo.cz nebo volejte na 723 703 755.

 

Co děláme?

Vybíráme pro vás po celém světě kvalitní wellness a aquafitness produkty, za které můžeme dát, jak se říká „ruku do ohně“.

Poskytujeme bezplatné poradenství a technickou podporu při výběru vířivek, swim spa, bazénů, saun, aquafitness produktů a wellness koupelen od A do Z a hlavně nezávaznou a bezplatnou možnost vyzkoušet si všechny produkty.

Pomáháme lidem vybrat si produkty, které maximálně uspokojí jejich potřeby a požadavky.

Učíme lidi všechno o vířivkách, swim spa, saunách, bazénech, wellness a aquafitness produktech, aby se uměli na trhu zorientovat, aby „nenaletěli“ na pěkné řeči některých prodejců a uměli si správně vybrat, používat a starat se o to, co si následně koupí.

Zabezpečujeme servis a náhradní díly všech značek vířivek, swim spa, bazénů, saun, aquafitness produktů a wellness koupelen na trhu, nejen námi dodávaných.

Navrhujeme, projektujeme a realizujeme domácí i komerční wellness centra a domácí či hotelové wellness koupelny.

Komplexně řešíme péči o vodu ve vířivkách, swim spa a bazénech.

Prodej realizujeme i na splátky a nákup bez rizika – 100% garance.

Zúčastňujeme se největších světových výstav, abychom vám přinášeli aktuální novinky ze světa wellness a aquafitness.

Připravili jsme pro vás wellness zařízení, kde si všechny produkty můžete vyzkoušet v reálném provozu.

Všechny produkty dodáváme včetně dopravy, montáže, instalace, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, záručního servisu, technické podpory, pozáručního servisu a péči o vodu, pokud jde o vířivku, swim spa nebo bazén.

Wellness zařízení děláme na míru, a to od těch nejmenších do panelákové koupelny, přes menší nebo větší do hotelů a penzionů, až po velké wellness centra.

I v tomto směru máme komplexní nabídku i komplexní služby.

Poradenství, návrh, projektová dokumentace, stavební konání, realizace, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy a kolaudace, servis, technická podpora a péče o vodu.

Vaší výhodou je komplexní řešení a možnost vyzkoušet si všechny produkty dopředu, ještě před zabudováním nebo instalací ve vašem domácím či komerčním wellness zařízení.

Všechno, co děláme, se snažíme dělat tak, abychom měli jen spokojené zákazníky.

 

Proč my?

Neustále a odhodlaně pracujeme na tom, abyste u nás dostali vždy více!

LEPŠÍ VÝBĚR

V naší nabídce vždy najdete největší výběr vířivek, swim spa, saun, bazénů a aquafitness produktů na jednom místě. Máme pro vás produkty ve všech cenových úrovních, velikostech, parametrech.

LEPŠÍ CENY

Zaručujeme vám, že z pohledu poměru: cena/kvalita, výkon, využitelnost, životnost, celkové provozní náklady, záruky, u nás vždy nakoupíte lépe.

LEPŠÍ A KVALITNĚJŠÍ PRODUKTY

Od začátku jsme vsadili všechno na kvalitu bez kompromisu, a to v každém směru. Prioritou při výběru každého produktu byla kvalita, výkon, využitelnost, životnost, provozní náklady a nejdelší možné záruční doby.

VÍCE UPLATNĚNÝCH PARTNERŮ V PRODUKTECH

Přednostně si vybíráme partnery s vlastním vývojem, zkušenostmi v oboru, dlouhou historií. Proto vám přinášíme produkty a unikátní technologie, za kterými jsou tisíce a tisíce hodin výzkumu, vývoje a práce, a tedy i patentů jednotlivých výrobců.

KRÁSNĚJŠÍ MODELY

S výzkumem a vývojem velmi úzce souvisí i design, a proto si dovolujeme tvrdit, že od těch nejprestižnějších výrobců máme v nabídce nejkrásnější modely.

LEPŠÍ TERAPEUTICKÉ A RELAXAČNÍ ZÁŽITKY

Přijďte si k nám vyzkoušet a sami se přesvědčíte, že nabízíme jen to nejlepší. Tak poznáte nepoznané účinky hydroterapie, aquafitness a saunování.

LEPŠÍ SLUŽBY

Konzultace před koupí, bezplatné poradenství, technická podpora, doprava k vám domů, montáž, instalace, uvedení do provozu, odborné zaškolení, při vířivkách a swim spa i napuštění vodou, záruční servis, kvalifikovaný pozáruční servis, dostupnost náhradních dílů a doplňků, to všechno je pro nás samozřejmostí.

DELŠÍ ZÁRUKY

Záruky, které poskytujeme na jednotlivé produkty, jsou nejdelší možné v daném odboru, na některé produkty poskytujeme i komplexní doživotní záruky.

LEPŠÍ SERVIS

Nejvyšší kvalita námi dodávaných produktů si vyžaduje i důraz na ten nejlepší možný servis. Technici, kteří pro nás pracují, mají dlouhodobé zkušenosti a s přicházejícími novinkami se neustále vzdělávají. Bezplatný záruční i kvalifikovaný pozáruční servis poskytujeme nonstop.

VĚTŠÍ VÝBĚR DOPLŇKŮ

S jistotou můžeme tvrdit, že jen u nás máte možnost si k vybraným produktem vybrat i z největší nabídky doplňků pro praktické využití nebo ještě větší luxus. U nás máte jistotu, že prodejem produktu to pro nás nekončí, ale začíná. Ať už jde o doplňky a nábytek k vířivkám, saunám nebo aquafitness produkty k bazénům a swim spa. Doplňky ve stejné ceně si můžete u nás koupit i tehdy, když jste základní produkt koupili jinde.

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>