Royal Spa ULTIMATE

Hledáte pro sebe a svou rodinu kvalitní, nenáročnou, mimořádně pohodlnou a zároveň luxusní vířivku poskytující dokonalou relaxaci a hydromasáž, a to vše za férovou cenu? Pak jsou vířivky ROYAL SPA vyvinuté a vyrobené přesně pro vás.

Prohlédněte si důmyslně propracovaný design a celkově kvalitní zpracování těchto vířivek. I neodborný pohled odhalí, jak jsou prostorné, dokonale tvarované a zaměřené na vaše maximální pohodlí.

Vyzkoušejte tyto báječné vířivky a přesvědčte se sami na vlastní kůži, že kvalita, nenáročnost a luxus v té nejvyšší možné míře jsou pro všechny vířivky ROYAL SPA naprostou samozřejmostí.

Vířivky modelové řady ULTIMATE jsme pro vás vyladili tak, aby poskytovaly co nejvyšší možný komfort, jaký si od vířivky vůbec můžete přát.

Každý model v této modelové řadě se vyrábí ve třech variantách: PREMIUM – EXCELLENT – UNIQUE.

varianta PREMIUM je nabízena s plnou výbavou zahrnující JoySound®, AddClean®, ClearLight®, DirCon®, IsoSafe® a spoustu dalších jedinečných výhod vířivek ROYAL SPA.

Varianta EXCELLENT je navíc k dostání s balíčkem arktické izolace NordIsol® a IsoShield®, které poskytují ještě větší energetickou úsporu vaší vířivky.
Audio systém JoySound® využívá v této excelentní variantě především zabudované vibrační reproduktory.

Varianta UNIQUE vířivek ROYAL SPA je v současnosti vrcholovým modelem naší nabídky a jsme si jistí, že je rovněž vrcholovým modelem na celém trhu s vířivkami. O vaše nejvyšší možné pohodlí, luxus a relaxaci se starají všechny jedinečné výhody, které vířivky ROYAL SPA nabízí.

To ale není ani zdaleka vše. Všechny tyto jedinečné vířivky mají dokonale propracovanou instalaci a ovládání a poskytnuté masáže jsou díky personálnímu řízení umožňujícímu nastavit masáž pro každou pozici zvlášť a exkluzivnímu systému MaxTherapy® zcela neopakovatelné. Všechny modely varianty UNIQUE jsme pro zajištění ještě většího pohodlí vybavili také personálními ovládači RemOn®.

Každá varianta všech modelů vířivek ROYAL SPA v této modelové řadě je svým způsobem jedinečná a výjimečná. Ať už si vyberete jakoukoliv, můžete si být jistí, že vždy získáte stejnou kvalitu, luxus i dlouhodobou životnost. Rozdíly jsou pouze ve velikosti a výbavě.

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>