Swim spa

Swimspa - vířivky s protiproudem

Ten, kdo vynalezl SWIM SPA, by zasloužil metál. Je tomu opravdu tak, že SWIM SPA umožňuje každému z vás ničím nerušené hodiny plavání, které si můžete užívat v pohodlí vašeho domova. Po kilometrech plavání pak může následovat zasloužený relax, kvalitní hydromasáž a nekonečná zábava s vašimi nejbližšími.

Pokud si myslíte, že už je to všechno, pak jste na omylu. Do vašeho SWIM SPA bazénu si můžete klidně dát veslařský trenažér, který slouží k posilování těla. Nabízejí se také i jiné sporty a aktivity ve vodě. Je už na vás, jestli budete v bazénu provozovat Aquaerobics, stretching, aquafitness, aquabike, aquajump, aquagym nebo aquatredmill. Možností je opravdu mnoho.

A kam všude si můžete svůj bazén SWIM SPA umístit?

Místo položení je prakticky na vás. Ať už si SWIM SPA bazén dáte na zahradu, na terasu, na plochou střechu nebo do interiéru, účel bude pořád stejný, tedy relax. Můžete si bazén umístit i jako volně stojící, polozapuštěný nebo zcela zapuštěný do terénu.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, kvalitní SWIM SPA bazén vám bude sloužit jako zdroj sportu, relaxu i zábavy, a to i bez vysokých provozních nákladů.

 

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>