Vířivky Royal Spa

Vířivky ROYAL SPA jsou k dispozici ve dvou modelových řadách - PREMIUM a ULTIMATE.

Vířivky v obou modelových řadách jsou dokonale vybaveny již v základní výbavě.

Používají jen tu nejlepší a nejmodernější elektroniku BALBOA nejvyšší rady BP 2100 a ovládací panel TP 800 nebo dotykový SpaTouch. Nejnovější vysoce průtokové hydromasážní trysky Hydro Dynymic, trysky 4. generace jsou masivní, mají vlastní těsnění, nelepí se na silikon, jako běžné trysky.

Vysoce výkonný ozonátor - až 200mg ozonu za hodinu pro dokonalou čistotu vody ve vaší vířivce.

Skořepina vířivek ROYAL SPA je výjimečně silná a odolná, v sedících oblastech je ještě posílena a opět dobře prolaminovaná. Stabilní pevná konstrukce je vyrobena z masivního a tlakově mořeného dřeva. 

Všechna čerpadla mají výhradně dvě rychlosti, což umožňuje dvě úrovně výkonu hydromasáže, relaxační masáž a léčebnou masáž a eliminuje potřebu cirkulačního čerpadla, které je vždy nejkritičtější částí běžných vířivek.

Obsahují vysoce kvalitní osvětlení všech modelů vířivek zevnitř i z venku.

Chromoterapie, aromaterapie, podsvícené a samostatně regulovatelné vodopády a fontány, audio systém s Bluetooth, zabudované a podsvícené reproduktory, kvalitní termokryt atd., To vše je standard pro vířivky ROYAL SPA. 

Prosím, porovnejte si vybavení a ceny s jakoukoliv konkurencí a přesvědčíte se o kvalitě a výhodách vířivek ROYAL SPA.

Cena zahrnuje vše: vířivku s kompletním příslušenstvím, dovoz, instalaci i zaškolení do provozu.

 

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>