Vířivka Royal Spa Raiatea Essential

 
Doprava zdarma
  • 1 z 2
 

ROZMĚRY: 200x180x90 cm; POČET MÍST: 4 sedadla, 1 lehátko
OBJEM VODY: 1 280 L; HYDROMASÁŽNÍ TRYSKY: 44 ks

Dostupnost Na dotaz
199 000 Kč    
Kód produktu 75
Značka Royal Spa
Kategorie Vířivky Royal Spa
Záruka 2 roky
 

Víte jak se můžete přesvědčit, že vířivky ROYAL SPA jsou pro vás tou správnou volbou?

Vířivky si můžete osobně nebo i s celou rodinou reálné a samozřejmě nezávazně vyzkoušet, co vám dá bezpochyby nejvíce informací, osobních pocitů a zážitků z vířivky.

welldo - tlacitko category-zel-virivky

Nejdůležitější vlastnosti vířivek ROYAL SPA – spolehlivost, maximální pohodlí, jednoduchá údržba, nenáročný provoz, bezpečnost, nezapomenutelná hydromasáž a dokonalá relaxace.

Ať už si vyberete jakýkoliv model vířivky ROYAL SPA, vždy si můžete být jistí, že získáte stejnou kvalitu i dlouhodobou životnost. Jednotlivé modely se liší pouze svou velikostí, vzhledem a výbavou.

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE VÍŘIVKY: 

ROZMĚRY:  200x180x90 cm
ELEKTRICKÉ NAPĚTÍ:   400V
MAXIMÁLNÍ PŘÍKON:   5 600W
OBJEM:   1 280 L
VÁHA BEZ VODY:   285kg
VÁHA S VODOU:   1565kg
POČET MÍST:   
5 dospělí
ZPŮSOB SEZENÍ: 
4 sedadla, 1 lehátko
OHŘÍVAČ TITANIUM:  3kW
MASÁŽNÍ TRYSKY:   povrch nerez - Hydro Dynamic 27 kusů (2,25 "- 36ks, 3,5" - 6ks, 5 "- 2ks)
POWER FLO:  1 čerpadlo - 3 HP - 2 rychlostní

 

VYBAVENÍ VÍŘIVKY VE VARIANTĚ PREMIUM:

MasivFrame® - Výjimečně pevná a stabilní nosná konstrukce vířivek ROYAL SPA, která je vyrobená z masivního tlakově mořeného dřeva a která dokonale odolá všem vibracím, patří k nejstabilnějším na trhu.


SafeBase® - Všechny modely vířivek ROYAL SPA už od podlahy izoluje a chrání před vodou, hmyzem i hlodavci silná vana vyrobená z vysoce kvalitního plastu ABS, který je typický svou tvrdostí a houževnatostí.


DuraCab® - Vířivky ROYAL SPA po celém jejich obvodě důkladně chrání pevný a kvalitní kabinet, který je vyroben z UV odolného a stabilního materiálu s dlouhou životností.


IsoSafe® - Kombinace tepelné izolace skořepiny vířivek ROYAL SPA (s vysokohustotní izolační pěnou a grafitem), reflexní izolační fólie a kvalitního termokrytu zadržuje veškeré teplo uvnitř vířivky a tím šetří vaše peníze.


SolidShell® - Odolná a mimořádně silná skořepina vířivek ROYAL SPA je v pozicích určených pro sezení zesílená a tím poskytuje ještě větší pocit stability a pevnosti.


ErgoStyle® - Každá pozice pro sezení ve vířivkách ROYAL SPA má odborně navrženou a do nejmenšího detailu promyšlenou ergonomii, což zaručuje, že si své nejpohodlnější místo najde úplně každý.


HydroDynamic® - Všechny modely vířivek ROYAL SPA poskytují jedinečnou a nezapomenutelnou hydromasáž s relaxačními i terapeutickými účinky, a to díky kvalitním čerpadlům, promyšlené instalaci a výjimečně pevným hydromasážním tryskám s vysokým průtokem.


PowerFlo® - Nejlepší možnou léčebnou či relaxační hydromasáž zajišťují ve všech modelech vířivek ROYAL SPA masážní čerpadla se dvěma rychlostmi, elektronickým úsporným řízením, minimální hlučností a vysokou výkonností.


RainLight® - Centrální LED osvětlení nabízí všechny barvy duhy, z kterých lze zvolit vaši nejoblíbenější, nebo je nechat všechny plynule prolínat a rozzářit tak každou vířivku ROYAL SPA příjemným a uklidňujícím světlem.


DirCon® - Nanejvýše spolehlivý systém ovládání a kontroly vířivek ROYAL SPA je dlouhodobě ověřovaný milióny uživatelů z celého světa. Ve všech modelech používáme jednotnou nejvýkonnější řídící jednotku a nejnovější ovládací panely. Tyto moderní ovládací panely s intuitivním dotykovým ovládáním jsou ve všech modelech vířivek ROYAL SPA řady ULTIMATE.


PuritSpa® - Čistotu vířivek ROYAL SPA zajišťuje účinná filtrace s programovým řízením a výkonný ozonátor s dávkovacím injektorem.


NoChlor® - Každý model vířivky ROYAL SPA používá bezchlorový systém úpravy vody a vy si tak můžete užít nezapomenutelný zážitek z
pobytu ve vaší vířivce a čisté a zdravé vodě.


LongPro+® - Díky naším odborným znalostem, praktickým zkušenostem, léty ověřeným výrobním i montážním postupům a používání nejmodernějších komponentů a nejkvalitnějších materiálů jsou všechny modely vířivek ROYAL SPA charakteristické svou dlouhou životností a stabilní kvalitou. 


 

Cena zahrnuje vše: vířivku s kompletním příslušenstvím, dovoz, instalaci i zaškolení do provozu.

Počet osob Pro 4-5 osob
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>