Royal Spa

Současné modely vířivek ROYAL SPA, které si u nás můžete nejen prohlédnout, ale také živě vyzkoušet, jsou výsledkem naší dlouholeté práce, vývoje, znalostí a především zkušeností s vířivkami.

Nejdůležitějšími kritérii, kterými se řídí vývoj a výroba vířivek ROYAL SPA, jsou jejich spolehlivost, úsporný provoz, maximální pohodlí, jednoduchá údržba bezpečnost, snaha o dokonalou hydromasáž a vaši ničím nerušenou relaxaci a odpočinek.

Hledáte úspornou, bezpečnou, mimořádně pohodlnou, spolehlivou a nenáročnou vířivku s dlouhou životností, která vám každý den poskytne zaslouženou relaxaci a dokonalou hydromasáž pro vaše unavené a bolavé svaly či klouby?

Můžete si být jistí, že vířivka ROYAL SPA vám poskytne nejen úlevu od bolesti, únavy či stresu a úžasně příjemné zážitky, ale celé komplexní služby.

Výběrem vířivky ROYAL SPA ale naše péče o vaši vířivku nekončí, tím teprve začíná.

Vířivku vám dovezeme přesně v dohodnutý čas a na vámi zadanou adresu, umístíme na vámi vybrané místo, provedeme odbornou instalaci, vířivku napustíme vodou z vašeho zdroje, uvedeme ji do provozu a důkladně vás zaškolíme pro obsluhu vířivky i úpravu vody v ní. S vířivkou ROYAL SPA získáte rovněž bezplatnou technickou podporu po celou dobu provozu vířivky, záruční servis a výhodný pozáruční servis a trvalou dostupnost náhradních dílů, doplňků i bezchlorových přípravků pro úpravu vody ve vířivce.

Chcete se na vlastní kůži přesvědčit, že jsou pro vás vířivky ROYAL SPA tou správnou volbou? Vířivky ROYAL SPA si můžete osobně a především nezávazně vyzkoušet, i s celou svou rodinou, a získat tím osobní zkušenost s vířivkou a potřebné informace pro vaše rozhodnutí.

welldo - tlacitko category-zel-virivky

Vířivky ROYAL SPA pro vás vyrábíme ve dvou modelových řadách:
PREMIER a ULTIMATE.

Nejdůležitější vlastnosti vířivek ROYAL SPA – spolehlivost, maximální pohodlí, jednoduchá údržba, nenáročný provoz, bezpečnost, nezapomenutelná hydromasáž a dokonalá relaxace – jsou základem obou těchto modelových řad.

Ať už si vyberete jakýkoliv model vířivky ROYAL SPA, vždy si můžete být jistí, že získáte stejnou kvalitu i dlouhodobou životnost. Jednotlivé modely se liší pouze svou velikostí, vzhledem a výbavou.

 

JEDINEČNÉ VÝHODY VÍŘIVEK ROYAL SPA

MasivFrame® - Výjimečně pevná a stabilní nosná konstrukce vířivek ROYAL SPA, která je vyrobená z masivního tlakově mořeného dřeva a která dokonale odolá všem vibracím, patří k nejstabilnějším na trhu.


SafeBase® - Všechny modely vířivek ROYAL SPA už od podlahy izoluje a chrání před vodou, hmyzem i hlodavci silná vana vyrobená z vysoce kvalitního plastu ABS, který je typický svou tvrdostí a houževnatostí.


DuraCab® - Vířivky ROYAL SPA po celém jejich obvodě důkladně chrání pevný a kvalitní kabinet, který je vyroben z UV odolného a stabilního materiálu s dlouhou životností.


IsoSafe® - Kombinace tepelné izolace skořepiny vířivek ROYAL SPA (s vysokohustotní izolační pěnou a grafitem), reflexní izolační fólie a kvalitního termokrytu zajišťují veškeré teplo uvnitř vířivky a tím šetří vaše peníze.


NordIsol® - Důmyslná arktická tepelná izolace důkladně izoluje a chrání nejen skořepinu vířivky, ale také všechna vodní potrubí, obvodový plášť i podlahu, a tím snižuje energetické nároky vybraných modelů vířivek ROYAL SPA na minimum.


IsoShield® - Nadstandardně masivní termokryt se střední tloušťkou až 15 cm řadí společně s arktickou izolací NordIsol® vířivky ROYAL SPA k těm nejúspornějším na trhu.


SolidShell® - Odolná a mimořádně silná skořepina vířivek ROYAL SPA je v pozicích určených pro sezení zesílená a tím poskytuje ještě větší pocit stability a pevnosti.


ErgoStyle® - Každá pozice pro sezení ve vířivkách ROYAL SPA má odborně navrženou a do nejmenšího detailu promyšlenou ergonomii, což zaručuje, že si své nejpohodlnější místo najde úplně každý.


HydroDynamic® - Všechny modely vířivek ROYAL SPA poskytují jedinečnou a nezapomenutelnou hydromasáž s relaxačními i terapeutickými účinky, a to díky kvalitním čerpadlům, promyšlené instalaci a výjimečně pevným hydromasážním tryskám s vysokým průtokem.


MaxTherapy® - Výjimečná hydromasáž s maximálním léčebným i relaxačním účinkem a intuitivním ovládáním intenzity, doby i místa masáže, kterou si můžete nastavit podle svých potřeb a nasměrovat ji přesně tam, kde ji nejvíce potřebujete. Toto nadčasové ovládání intenzity a doby masáží pro jednotlivé části těla je zcela jedinečným řešením, kterým se mohou pyšnit pouze vířivky ROYAL SPA, a to konkrétně modely UNIQUE z modelové řady ULTIMATE.


PowerFlo® - Nejlepší možnou léčebnou či relaxační hydromasáž zajišťují ve všech modelech vířivek ROYAL SPA masážní čerpadla se dvěma rychlostmi, elektronickým úsporným řízením, minimální hlučností a vysokou výkonností.


RainLight® - Centrální LED osvětlení nabízí všechny barvy duhy, z kterých lze zvolit vaši nejoblíbenější, nebo je nechat všechny plynule prolínat a rozzářit tak každou vířivku ROYAL SPA příjemným a uklidňujícím světlem.


CornLight® - Barevné LED osvětlení vnějších rohů kabinetu vířivky je velmi decentní a přesto zvýrazní jedinečný a excelentní design vířivek ROYAL SPA.


CircLight® - Unikátní a bezkonkurenční vícebarevné vnější celoobvodové LED osvětlení vířivek ROYAL SPA.


ClearLight® - Vícebarevné uklidňují LED osvětlení, které je umístěno pod hladinou a po celém obvodu vířivky, vytváří společně s podsvícením prvků a centrálním osvětlením RainLight® základ účinné chromoterapie, kterou vám nabízí vybrané modely vířivek ROYAL SPA.


DirCon® - Nanejvýše spolehlivý systém ovládání a kontroly vířivek ROYAL SPA je dlouhodobě ověřovaný milióny uživatelů z celého světa. Ve všech modelech používáme jednotnou nejvýkonnější řídící jednotku a nejnovější ovládací panely. Tyto moderní ovládací panely s intuitivním dotykovým ovládáním jsou ve všech modelech vířivek ROYAL SPA řady ULTIMATE.


PuritSpa® - Čistotu vířivek ROYAL SPA zajišťuje účinná filtrace s programovým řízením a výkonný ozonátor s dávkovacím injektorem.


AddClean® - Díky funkci AddClean® rozpozná filtrační systém vířivek ROYAL SPA, že ji právě používáte, a mimo běžných filtračních cyklů spustí ještě další filtrační proces, kterým z vody odfiltruje všechny tuky a nečistoty ihned po jejím použití.


NoChlor® - Každý model vířivky ROYAL SPA používá bezchlorový systém úpravy vody a vy si tak můžete užít nezapomenutelný zážitek z
pobytu ve vaší vířivce a čisté a zdravé vodě.


RimaFlo® - Součástí většiny modelů vířivky ROYAL SPA je také uklidňující barevné podsvícení římské fontány, které lze ovládat
samostatně.


CrannyFlo® - Téměř v každé vířivce ROYAL SPA najdete dekorativní barevně podsvícený uklidňující vodopád, který lze samostatně ovládat, v
některých modelech je pak nabízen i v kombinaci s RimaFlo®.


JoySound® - Neodmyslitelnou součástí téměř všech modelů vířivky ROYAL SPA je také zabudovaný audio systém se subwooferem a Bluetooth.


RemOn® - Vybrané modely vířivek ROYAL SPA jsou maximálně pohodlné také díky personálním ovladačům, pomocí kterých si můžete vaši oblíbenou hydromasáž zapnout přímo z místa ve vířivce, na kterém právě sedíte.


SecuStep® - Pohodlný, ale především bezpečný vstup i výstup z vířivek ROYAL SPA zajišťují bezpečnostní schůdky, které jsou vyrobeny z odolného a UV stabilního materiálu s dlouhou životností a které jsou vždy dokonale barevně sladěné s kabinetem vířivky.


LongPro+® - Díky naším odborným znalostem, praktickým zkušenostem, léty ověřeným výrobním i montážním postupům a používání nejmodernějších komponentů a nejkvalitnějších materiálů jsou všechny modely vířivek ROYAL SPA charakteristické svou dlouhou životností a stabilní kvalitou. 


Vyberte si svou vířivku z modelové řady PREMIER nebo ULTIMATE.

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>