SpaBalancer Clean & Refresh - čistič na vířivku a swimspa 0,5 l

 
 
Dostupnost Na dotaz
369 Kč    
Kód produktu SB009
Značka Spa Balancer
Kategorie Bezchlorová chemie
Záruka 2 roky
 

SpaBalancer Clean & Refresh je jemný čistící prostředek na vířivky a swim spa. Hlavně na podhlavníky, spodní stranu termokrytu a na akrylový povrch vířivky. Odstraňuje nečistoty i případný zápach, který je neutralizovaný rostlinnou účinnou látkou. Jednoduchý účinný přípravek pro dokonalou čistotu.

 

Použití:

Nastříkejte SpaBalancer Clean & Refresh na místa, která je potřebné vyčistit a nechte ho několik minut působit. Potom ho vodou opláchněte.

 

Problém s vodou: Hniloba nebo nepříjemně zapáchající voda

Příčiny: Cizí látky, které ve vodě zůstávají kvůli nedostatečné filtraci nebo špinavému filtru. Příliš silně zanesené trubkové vedení usazeninami.Spodní strana nebo vnitřní části krytu izolace hniloby, které zapáchají.

 

Řešení:

1. Zkontrolujte filtr a čištění filtru

2. Zvyšte dávkování SpaBalanceru.

3. Zvyšte množství dávky Ultrashocku. Doporučuje se 2 až 3 krát týdně přidat na 1000 litrů objemu vody cca 30 ml přípravku Ultrashock. Ultrashock likviduje nečistoty. Uvedené množství je možné zvýšit nebo snížit, pokud voda není čistá a bez zápachu. Pokud voda zůstává v pořádku, potom množství přidávaného přípravku pomalu snižujte. Pokud voda po dvou až třech týdnech není v pořádku, bezpodmínečně důkladně vyčistěte vířivku.

4. Termokryt otevřete a zkontrolujte ho vevnitř. Na termokryt  a okraj vany nastříkejte„Clean & Refresh“ a vyčistěte houbičkou.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>