Blog

I malým domácím wellness v rodinném domě či bytě, nebo jen wellness koupelnou významně přispíváte ke svému dlouhodobému zdraví.

Detoxikace v infrasaunách

Současná doba je plná shonu, napětí a náš životní styl je čím dál více zahlcen chemií. Infrasauna se svými léčivými, omlazujícími a detoxikačními účinky by tak měla být výbavou každé domácnosti.

Škola vířivek - návod, jak si vybrat tu nejlepší

Více než tisíc let je znám mimořádně příznivý účinek kombinace teplé vody a masáže. Vířivky, hydromasážní vany či hot tubs dokáží zbavit napětí a přinést úlevu tělu, duši i mysli. Jak si vybrat to nejlepší?

Infrasauna, účinky na naše zdraví

Výhodou kvalitních infrasaun je, že mají minimum kontraindikací a zároveň maximum pozitivních účinků na naše zdraví. Jaké to jsou a co na to říkají odborníci?

Odjíždíte na dovolenou? A co s vaší vířivkou?

Odjezd na dovolenou bývá často hektický a je dost těžké na nic nezapomenout. Ne každý navíc ví, jak se postarat o vířivku, aby byla i po příjezdu v perfektním stavu. Naštěstí to není tak těžké!

7 rad, jak zvládnout zahradní večírek s vířivkou

Pořízení vířivky přímo láká k uspořádání večírku s několika přáteli! Abyste si společně strávený čas opravdu užili, je dobré nastavit několik základních pravidel. Díky nim předejdete nejasnostem a vyhnete se také některým nepříjemnostem.

Stránka 1 z 6 - 58 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>