Infrasauna, účinky na naše zdraví

Výhodou kvalitních infrasaun je, že mají minimum kontraindikací a zároveň maximum pozitivních účinků na naše zdraví. Jaké to jsou a co na to říkají odborníci?

44-ucinky-kvalitnich-infrasaun-na-zdravi

Kvalitní infrasauna je výhodnou investicí do zdraví

Chtěli byste znát způsob, jak se zbavit stresu, uvolnit, nabít energií, detoxikovat organismus, uvolnit svaly, vyčistit pokožku, zhubnout a zároveň se zbavit celulitidy, zmírnit bolest, posílit funkci srdce, cév a imunitního systému, zvýšit odolnost vůči méně vážným nemocem jako je nachlazení, bronchitida, astma či dýchací potíže, ale i život ohrožujícím onemocněním?

Máme pro vás velmi dobrou zprávu! Jediné, co musíte udělat proto, abyste výše zmíněné účinky infrasauny pocítili, je 3-5x týdně strávit zhruba 30-50 minut v kvalitní infrasauně! Tedy v podstatě relaxovat, odpočívat, číst, poslouchat hudbu, sledovat televizi nebo třeba meditovat.

 

Hlavní účinky infrasauny na naše zdraví

- léčba podvrtnutí, ztuhlosti kloubů nebo svalových křečí

- zmírnění bolesti

- vyčištění tukových buněk od toxinů

- detoxikace těžkých kovů, cholesterolu, sodíku, uhlovodíkových zbytků, nikotinu či alkoholu

- posílení kardiovaskulárního systému díky hlubokému pronikání infračerveného záření

- zlepšení imunitního systému a odstranění bakterií a parazitů

- celkové vylepšení zdraví a odolnosti vůči nemocem

- pomoc při léčbě popálenin, akné, lupénky, ekzémů a hojení jizev

- spálení kalorií (až 600 kalorií během jednoho saunování)

- zlepšení až naprosté odstranění celulitidy

- zlepšení stavu pokožky

- stimulace endorfinů v mozku

- zostření smyslů

- zmírnění stresu a únavy

 

Názory odborníků na kvalitní infrasauny a její účinky

Sherry A. Rogersová, MD centrum pro environmentální medicínu: „Jsem si jistá, že pozitivní účinky infrasauny, která je kvalitní, je něco, co by si měl dopřávat každý člověk, který dbá na zdravý životní styl a své zdraví celkově. Kvalitní infrasauna je mnohem bezpečnější a také snesitelnější než obvyklá finská sauna. Používá totiž tepelnou energii, která proniká hluboko do všech tkání, kde uvolňuje chemické látky uložené v tuku a cholesterolu a v podobě potu se jich zbavuje.“

Studie British Medical Association: „U lidí, kteří pravidelně používají kvalitní infrasaunu (2-3x týdně), dochází ke snížení výskytu nachlazení a chřipky až o více než 65 % oproti těm, kteří ji nepoužívají nebo ji používají méně.“

 

Jste, stejně jako my, toho názoru, že investice do kvalitní infrasauny se opravdu vyplatí? Vrátí se vám totiž mnohonásobně v podobě lepšího zdraví i psychického stavu. Podle nás a našich zkušeností by měla být kvalitní infrasauna základním vybavením každé domácnosti!

 

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit! Napište nám na info@welldo.cz nebo zavolejte na číslo +420 723 703 755.

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Další informace>>